Левченко Валерія
здобувачка освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», група ФІЛ б-21

«У вересні 2022 року я почала працювати викладачем в ABC Language School. Там я викладаю англійську мову дітям і дорослим. Поєднуючи навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі й одночасно працюючи викладачем, я маю можливість засвоювати теоретичні знання, формувати практичні навички та відразу застосовувати їх у професійній діяльності. Я дуже вдячна університету за те, що маю змогу навчатися й працювати без проблем».

          

Детюк Влада
здобувачка освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», група ФІЛ б-21

Я, Детюк Влада, студентка третього курсу спеціальності 035 Філологія (спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська), з першого курсу працюю фітнес-тренером та інструктором групових програм у декількох спортивних клубах м. Полтави.

Крім проведення тренувань англійською мовою для іноземних клієнтів, займаюся перекладом протоколів спортивних занять.

Завдяки освітнім можливостям, які надає Полтавський університет економіки і торгівлі, маю змогу поєднувати навчання та роботу за фахом, постійно розвиватись, удосконалювати навички та знання у цих сферах життя!

«У 2021 році я вступила до Полтавського університету економіки і торгівлі, тому що ще зі шкільних років мріяла навчатись саме в цьому закладі. У мене не було необхідності довго обирати спеціальність, оскільки вивчення іноземних мов завжди було моїм хобі, а англійська й німецька мови – улюбленими предметами у школі. У тому ж 2021 році, за два місяці до вступу у ЗВО, я влаштувалася на роботу тренером у фітнес-клуб “FitCurves”.

Отже, у “FitCurves” я працюю майже два роки. Це міжнародна фітнес-франшиза, заснована Гаррі та Діаною Гевін в 1992 році, відома в західних країнах як “Curves International” або “Curves”. Станом на грудень 2013 року вона мала понад 12,000 клубів у 92 країнах світу. Фітнес-клуб, в якому я працюю, розташований у центрі міста, в торгівельно-розважальному центрі “Metropolitan”, що знаходиться поруч з обласною лікарнею і медичним університетом. Оскільки “FitCurves” надає фітнес-послуги виключно жінкам, клуб користується великою популярністю серед іноземних студенток медичного університету, особливо тих, які сповідують Іслам.

Коли я була ще тільки клієнткою клубу, тренери, які на той час там працювали, знаючи, що я володіла досить високим рівнем розмовної англійської мови, просили мене перекласти посадку та роботу на тренажерах. Пізніше я обрала “FitCurves” базою для проходження своєї першої практики. На жаль, під час війни багато іноземних студентів виїхали з країни, але в клубі ще залишилося кілька іноземних клієнток. Під час проходження практики, окрім проведення тренувань, я виконувала професійний переклад скриптів із посадки та роботи на тренажерах, бланка діагностики клієнта, опису системи тренувань у клубі, посібника із проведення вимірювань клієнта та іншої документації закладу.

Я щиро вдячна університетові за те, що він надає можливість поєднувати навчання з роботою, а я, в свою чергу, під час роботи маю можливість відразу застосовувати на практиці отримані знання і навички, підвищувати власний рівень англійської мови та спілкуватися з її носіями».

          

Зеленько Діана
(Філ м-11)

2019 р. – стажування за кордоном (Готель «Луна» 20 АД, Болгарія, Золоті Піски)

2019 р. – викладач англійської мови ATLAS ILH: ATLAS International Language Hub, Полтава

Червень 2021 р. – перекладач Linguistic centre - перекладацька компанія повного циклу, Львів

Здійснює письмовий переклад (переклад у різних галузях) у таких мовних парах: англійська – українська, українська – англійська.

          

Нікітіна Анастасія
(Філ м-21)

Працює перекладачем у департаменті маркетингу ВНЗ «Полтавський університет економіки і торгівлі».

          

Прохоренко Тетяна
(Філ м – 11)

Працює на посаді менеджера-логіста міжнародного консалтингового агентства "Hedgehog". Щоб працевлаштуватися в компанію пройшла шість етапів співбесід.

          

Дашко Карина 
(Філ м-21)

У 2018 р. – працювала хостес/офіціант в Болгарії м. Розлог, комплекс "Pirin Golf"
У 2019 р. – працювала на посаді Guest Relations в Туреччині в готелі "Delpgin Be Grand Resort".
У 2020-2021рр. – працювала на посаді адміністратора у готельному комплексі "Verholy Relax Spa".
З 2021р. – працює диспетчером в американській компанії "Hedgehog" (м. Полтава).

          

Прусакова Дар’я
(Філ м- 11)

Працює вчителем англійської мови з 2017 року.

          

Бутаєва Карина
(Філ м – 11)

Працює вчителем англійської мови в Private Language School (м. Полтава).

Проходила мовну практику як учитель англійської мови в державному дитсадку "SmartYaYa" (Китай, Пекін, 2018 р.).

Мовна практика – аніматор у готелі Aqua Sun Village & Water Park  (Греція, о. Крит, Херсонісос, 2019 р.)

          

Харченко Діана
(Філ б – 31)

Працює вчителем англійської мови в навчальному закладі «МУР» («Мир Учений и Развлечений») (м. Полтава)

Мовна практика – аніматор у готелі Papillon Zeugma Relaxury (Туреччина, м. Анталія, 2019 р., 2020 р., 2021 р.)

          

Шинкаренко Аліна
(Філ м – 11)

Працює вчителем англійської мови у Центрі розвитку «Yes» (м. Полтава)

Мовна практика – аніматор у готелі Papillon Zeugma Relaxury (Туреччина, м. Анталія, 2019 р.)